Dilmaçlar Ltd. Şti.

Karadenizin En Büyük Pet Shop Toptan ve Perakende Satış Sitesi - Dilmaçlar Online Ticaret

Dilmaçlar Limited Şirketi 

Firmamız, Av ve Akvaryum sektöründe 2000 yılı itibari ile hizmet vermekte olup Karadeniz'in En Büyük Pet Shop Toptan ve Perakende Satış firma unvanını taşımaktadır. Perakende ve toptan satışları ile ticaret faaliyetini devam ettirmekte olup, e-ticaret sektöründe de stoktan satış yaparak Türkiye'nin her bir şehrine kargo ile ürün teslimatı sağlamaktadır.

Ürün yelpazemizde Kara ve Deniz Av Malzemeleri, Akvaryum ve Ürünleri, Evcil Hayvan Mamaları, Ödülleri, Aksesuarları ve daha pek çok çeşit bulunmaktadır.

BonisaPappyBossmanDawliDawCatDawDog ve DawBird markaları firmamızın tescilli ürünleridir.

Bonisa, DawCat, DawDog ve DawBird markaları; azimle, güvenle, özveriyle tüketici odaklı çalışmaları, kaliteden taviz vermeyen bir hizmet kalitesiyle, müşteri ve sevimli dostlarımızın güvenini kazanmış, tercih edilen markalar haline gelerek, bölgenin önemli pet shop markaları arasında yerini almıştır.

Başarılı bir marka olmak ve bu başarıyı tutarlılıkla taşıyıp marka imajını büyüterek korumak için her daim yatırımlar yapan firmamız 2021 yılında 5.000 m2 depolama alanına sahip yeni işyerine taşınarak lojistik altyapısı ve hizmet kalitesini yükseltmiştir. Ayrıca firmamız, bünyesinde yer alan 4 panelvan, 2 ticari ve 2 binek araç ile pazarlama ve dağıtım ağımızın tüm ihtiyaçlarını tam zamanında karşılamayı hedeflemektedir.

Misyon
Evcil hayvan sahiplerinin ve Av Sektörü meraklılarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuştur ve faaliyetine devam etmektedir.

Vizyon
Geniş bayi ağı ile tüm Türkiye de Petshop mağazalarına ürün tedariği sağlamaktadır.